Guild Wars 2 Türkiye
Organize PvP -Tartışma Alanı- - Baskı Önizleme

+- Guild Wars 2 Türkiye (http://www.guildwars2tr.com/forum)
+-- Forum: Guild Wars 2 (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Genel Tartışma Platformu (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Konu Başlığı: Organize PvP -Tartışma Alanı- (/showthread.php?tid=161)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - NolifeKing - 09-10-2012

Uwwwwww arkadaş iyice yerlerde.Senin kaç yaşında olduğunuda nasıl biri olduğunuda biliyorum. Aynı guildte idik zamanında.
Knight bende oynadım ama + 9 raptorum var diye değil. Eylenmek için oynadım. Zamanla oyun eskidiği için veya amacından saptığı için bıraktım. Şu an kafama uygun şu adam beni itemi ile kesti diyemediğim için seviyorum bu oyunu. Senin beğenmediğin eşitlik için burdayım ben. Sen madem burada değilsin git başka kapıda ağla.

Www konusunda pek katılmıcam size ilk başta sorun vardı artık pek yok ( Desolation )

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Descartes - 09-10-2012

Pekala Commander of the armies of the north,

Amaç diyorsun;

Bana bir oyunda senin amacının ne olduğunu söyler misin? Warrior sınıfı hakkında yeteri kadar engin bilgiye sahip misin? Warrior'u tüm gücü ve kapasitesi ile oynayabiliyor musun? Diğer sınıflar hakkında ne kadar bilgiye sahipsin? Hiç kendin bir build yapıp o buildi mükemmelleştirebilmek için saatlerce uğraştın mı? Hiç 5 kişi bir PvP takımı kurup tPvP stratejileri geliştirdin mi? Ya da hiç önemli bir skilli saliselik hesaplarla kullanabilmek için çalıştın mı?

Rekabet yok diyorsun;

Ama rekabet hakkında en ufak bir fikrin olduğunu düşünmüyorum. Çünkü gerçek rekabetten bahseden herhangi biri oyunda yaptığımız hiçbirşey bizi diğer oyunculardan bir adım öteye taşımıyor filan demez.

Gerçek rekabet eşit şartlarda olur, gerçek rekabet rakibini tanımanla olur, oyunu bilmenle olur. Karakterinin üzerindeki 1011010110101101 sayılarından oluşan verilerle olmaz.

Kusura bakma ama sen ve senin türevlerin bana oyun oynama yeteneğinden yoksun, eşit şartlarda mücadele etmekten korkan ve bunun belli olmasından çekindikleri içinde çamuru kendilerini bu mücadeleye zorlayan ortama atan kişilermişsiniz gibi geliyor.

Tahmin tabiiki bu.

Normalde böyle bir mesaj atmazdım, ama senin bu konu içindeki mesajlarının ucuzluğu artık bardağı taşırdı. İnsanlara nasihat vermek senin ne haddine öncelikle? Kimin hangi amaç uğruna bir şeyler yapacağının seni zerre ilgilendirebileceğini düşünmüyorum. Neyse kalın sağlıcakla Mr. Commander of the armies of the north.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - IronBLooD - 09-10-2012

@NolifeKing

Guild Wars 2'de hoş zaman geçiren oyuncuya bak forumdan başını kaldırmıyor. Hayırdır WvW sırası beklerken forumdamı takılıyorsun.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Ophelia - 09-10-2012

(09-10-2012, 08:20 PM)Vakirauta Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rekabetin benim için önemi olmasada gerçekten oyuncuları oyunda tutacak content yok. Bunu söyleyen tek ben değilim, lütfen birazda resmi forumlara göz atın.

Sozde "QQ" yapanlarin sadece bizmisiz gibi gormeyi ve haterligi birakmak gerek.Sana hak veriyorum + 1 Vakirauta
Oyuna girmeyenler var evet.Bunlarin yapacagi birseyi kalmadi.Sabah aksam tPvP mi yapsin WvW de sira mi beklesin bu arkadaslar?
.......
Ben oyunu birakmisim.Burda ne isim varmis?Kendi sitemizi tanitiyormusum !Trollluk yapiyormusum !
.......
Buraya her gun neden mi giriyorum.Ayni "dili" konustugum insanlarin,arkadaslarin oldugu bir ortamda oyuna acaba bir yenilik gelmis mi diye bakiyorum.Ben istemezmiyim gw2 kadar guzel bir oyunun tekrar beni sarmasini ve tutkuyla,zevkle,birlikte oynamayi?
Yapilan yorumlara gercekten cok uzuldum :S

(09-10-2012, 09:42 PM)IronBLooD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @NolifeKing

Guild Wars 2'de hoş zaman geçiren oyuncuya bak forumdan başını kaldırmıyor. Hayırdır WvW sırası beklerken forumdamı takılıyorsun.
Bebeğim çalışan insanlarız biz. Şu an gece nöbeti bende. Yarin girer zevkle oynarım. Ayrıca karakterim vede oyun hakkında iblmediklerim hakkında araştırma yapıyorum. Bataklığa düşmüş çırpındıkça batan birilerini görüncede ister istemez üzülüyorum.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - IronBLooD - 09-10-2012

Bu konu içindeki son mesajımdır. Gerçekten seviyeli olduğunu düşündüğüm insanların daha fazla dibe inmesini istemiyorum. Kalp kırdıksa, hata ettikse affola.

Guiild Wars 2 hayranıyım ama ne yazıkki içeriğin düzenlenmesi gerekiyor.

Edit : @NolifeKing seni muhattap aldığım için tekrar tekrar özür diliyorum.(son mesajından dolayı)

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Argun - 09-10-2012

Yine de bana göre iyi bir gelişme bu eskiden burada "oyun iyi" diyenler taşlanırdı bir ara "gw2 beğenenler ban yiyebilir yakında" yazmıştım da neyse ki yönetim de oyundan memnun başımıza bir iş gelmedi Big Grin

Şaka bir yana; Şu posttan da anlıyorum ki oyunu beğenenlerin sayısı artmış durumda... Smile

(09-10-2012, 09:43 PM)Ophelia Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-10-2012, 08:20 PM)Vakirauta Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rekabetin benim için önemi olmasada gerçekten oyuncuları oyunda tutacak content yok. Bunu söyleyen tek ben değilim, lütfen birazda resmi forumlara göz atın.

Sozde "QQ" yapanlarin sadece bizmisiz gibi gormeyi ve haterligi birakmak gerek.Sana hak veriyorum + 1 Vakirauta
Oyuna girmeyenler var evet.Bunlarin yapacagi birseyi kalmadi.Sabah aksam tPvP mi yapsin WvW de sira mi beklesin bu arkadaslar?
.......
Ben oyunu birakmisim.Burda ne isim varmis?Kendi sitemizi tanitiyormusum !Trollluk yapiyormusum !
.......
Buraya her gun neden mi giriyorum.Ayni "dili" konustugum insanlarin,arkadaslarin oldugu bir ortamda oyuna acaba bir yenilik gelmis mi diye bakiyorum.Ben istemezmiyim gw2 kadar guzel bir oyunun tekrar beni sarmasini ve tutkuyla,zevkle,birlikte oynamayi?
Yapilan yorumlara gercekten cok uzuldum :S
Bak kardeş oyunu beğenmeyebilirsiniz yada sıkılmış olabilirsiniz anlıyoruz.Ama bu sitemleriniz kötülemeye girdikçe işler değişiyor. Beğenmezsin yada sıkılırsın saygı duyarız neticede zorlayamaz kimse kimseyi. Fakat sabah akşam karalama kampanyasına dönüşüp kişisel hakarete kadar düşünce iş çığrından çıkıyor.
Sormak istiyorum oyunda haksızlığa uğradınızda derdinize ilgi gösterilmedimi ? Yada var olan bir hata düzeltilmedide sürekli zararmı gördünüz ? Yada haksız yere bir arkadaşımız cezamı aldı da yeni çıkmış bir oyunu bu kadar karalıyorsunuz ?

(09-10-2012, 09:49 PM)IronBLooD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu konu içindeki son mesajımdır. Gerçekten seviyeli olduğunu düşündüğüm insanların daha fazla dibe inmesini istemiyorum. Kalp kırdıksa, hata ettikse affola.

Guiild Wars 2 hayranıyım ama ne yazıkki içeriğin düzenlenmesi gerekiyor.

Edit : @NolifeKing seni muhattap aldığım için tekrar tekrar özür diliyorum.(son mesajından dolayı)
Üzülme atlatırsın Smile Yerine göre susmayı bilmekte bir şey ...

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Utkuben - 09-10-2012

Tpvp oldukça zevkli,oyundan sıkılanlara tavsiye ederim.Ayrıca yeni spvp content geliyor benim gibi artık sadece spvp yapanlar için durum hala oldukça iyi,oynanabilir.Sıkılanlar spvp'ye yoğunlaşsın derim.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - machate61 - 09-10-2012

amma abarttın sıra olayını sırf bir sey bulmak icin soledigin birsey bu. artıok wvwvw'de oyle saatlerce bkledigim felan hic olmadı benim. max 1 saatte iceri giriyorum o da en yogun oldugu zamanlarda. oyuna girip gormesek inandırcan valla yok saatlerce giremiyoruz yok ark.larımla giremiyorum gec bu bos muhabbetleri.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - wincih - 09-10-2012

Yahu oyunu tpvp falan yapmadan oynayan bir tek ben miyim? Yani illa bir oyunu oynamak için pvp şart mı? Hayır ben level 80 iş bekliyorum hem combolarımı hem de skillerimi iyi ayarlayabilirim diyerekten.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Descartes - 09-10-2012

(09-10-2012, 09:51 PM)Argun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yine de bana göre iyi bir gelişme bu eskiden burada "oyun iyi" diyenler taşlanırdı bir ara "gw2 beğenenler ban yiyebilir yakında" yazmıştım da neyse ki yönetim de oyundan memnun başımıza bir iş gelmedi Big Grin

Şaka bir yana; Şu posttan da anlıyorum ki oyunu beğenenlerin sayısı artmış durumda... Smile

Oyunu kötülemek ile beğenmemek arasında çok fark var Argun, benim beğenmediğim çok nokta var. Hala da acımasızca eleştiririm. Ama kötülemem. Hele ki oyunu oynayanların üzerine giderek kötülemek bildiğin saygısızlığa girer.

Oyun çok güzel ama geliştirilecek çok nokta var, bunların hepsi olana kadar da eleştiririm. Oyunlar böyle gelişir kanımca.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Argun - 10-10-2012

genelde beğenmeyen adam kötüler ya hani beğenen birinin kötülemesi saçma olur o anlamda genelledim sadece Smile

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - QuentinFields - 10-10-2012

Okuduğum postlarda bir çok şeye kafam bulandı.Ama seviye düşürmemek için hepsine birer birer cevap yazma düşüncemden vazgeçtim.

Lakin tek bir şeye cevap vermek istiyorum.

WvW sırası?Arkadaşlarla girememe?Oyunu oynamadığını iddaa eden bir kişi nasıl WvW durumundan böyle haberdarmış gibi konuşabiliyor?

Serverların en yoğun saatlerinde , WvW guildleri aynı borderlara eşşek yüküyle adam sokuyor.Bırak 3-5 arkadaş girmeyi.En fazla 1 saatte aynı guildden 30 adam rahatlıkla doluşabiliyor içeri.

Gunnar's Hold'da KISS allianceının bir üyesiyim.Bu topluluk yaklaşık 1200 kişiden oluşan 4 guildin birleşimi.

Akşamın 8-9 unda , 70-80 KISS üyesi aynı bordera 1 - 1.5 saatte girip sabahın bu saatine kadar beraber oynuyoruz.

Sırf bahane yaratmış olmak için sebep üretmeyelim bari yahu.

"Beğenmemek ve kötülemek arasındaki fark" yorumlarıanda +1.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - M5TF - 10-10-2012

WvW arkadaşlarınla girememe problemi bana hiç inandırıcı gelmiyor açıkcası ve bu konuya aramızda cevap verecek guild ise Coexist aynı sw de olduğumuz için haftanın belirli günleri onları görebiliyorum ve en az 40 Coexist WvW de oluyor.Ben hiç bir zaman 45 dk yı aşan bir süre sıra beklemedim.