Guild Wars 2 Türkiye
Organize PvP -Tartışma Alanı- - Baskı Önizleme

+- Guild Wars 2 Türkiye (http://www.guildwars2tr.com/forum)
+-- Forum: Guild Wars 2 (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Genel Tartışma Platformu (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Konu Başlığı: Organize PvP -Tartışma Alanı- (/showthread.php?tid=161)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - heldinvalk - 10-10-2012

Abi siz de bu başlıkta yazılan anasınıfı seviyesindeki bazı mesajları geçtiniz de buna mı takıldınız, bi WvW sırası mı kaldı Smile

Ben şahsen WvW'de çok uzun süredir sıra falan beklemiyorum.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - machate61 - 10-10-2012

maksat kotulemekya neye takcaklarini sasirdilar.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - DualPwnage - 14-10-2012

Ben 80.Seviyeye thief ile ulaştıktan sonra dungeonların hepsinde bi kaç tur atıp dragonlarla bi süre haşır neşir oldum birazda WvW oynadım sonra tamamen bıraktım o modları sıkıcı gelmeye başladı şimdi PvP oynuyorum oldukçada eğleniyorum solo oynamama rağmen tüm karakterleri deneme fırsatım oluyor solo oynayan yada grup halinde pvp modunda aktif bir şekilde oynayan arkadaşlar varsa bana oyundan ulaşabilirler ;

IGN : DualPwnage.9374

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Argun - 14-10-2012

Oyuna girer girmez ekleyeceğim Smile

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - DualPwnage - 15-10-2012

aurora glade'deyim ama sunucu problemim yok değiştirebilirim solo takılıyorum zaten arada farklı farklı sunuculara geçiyorum Big Grin

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Utkuben - 03-11-2012

Spvp nasıl gidiyor arkadaşlar? Paid tournament katılan/kazanan oldu mu? Ranklarınız kaç? Smile

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Rukh - 07-11-2012

Valla ben bıraktım oynamıyorum uzun zamandır. Adam gibi bir rank ve matchmaking sistemi gelmeden de oynamayı pek düşünmüyorum anca girip build denerim.

O kadar çok eksik ve ki şuan, umarım bu ay gelecek patchde ilerleme sağlanır.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - PureDarkness - 27-02-2013

Arkadaşlar, exp kasarken pvp yapma durumu var mı ? yani exp kastığımız yeri basabiliyorlar mı ?

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - dankota - 27-02-2013

oyunda normal ex kasmak yok yani belirli bir slota giderim orda takılırım mantığı yok sen event kovalarken sana düşman saldıramaz yani düşmanların tek pvp alanında veya wvw de olur (ama wvw de event kovalarken düşmanlar kesebilir)

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - PureDarkness - 27-02-2013

çok teşekkürler yanıtladığın için Smile WvW'de exp de kasabılmek mevcut oluyor yani

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - dankota - 27-02-2013

evet mesela en küçük bir kampı ele geçirmek sana %7 gibi bir ex sunuyor fakat bir kale ele geçirmek %20 gibi birşey yada ethernaldaki en büyük kaleyi alınca %80 gibi bir ex elde ediyorsun (bunlar gözlemlerim yani sayısal deyerler sallama Big Grin )

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Deaths - 05-03-2013

Yeni gelen Patch ile sPvP takilan varmi.

We Turk guildler arsinda organize edilmis sPvP takimlari varmi.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - BurakTR - 23-06-2016

PvP için bedava olan itemları nerden alıyoruz bulamadım.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Neoniac - 23-06-2016

Tepede miğfer den amulet seçiyorsun, silahlar için de commonları çok düşük fiyata weaponsmith de satılıyor, sadece skillerini kullanmak için zaten stat vermiyor

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - ilyada - 01-08-2016

Buraları yeşillendirmek lazımmış.
Siteyi yeni keşfettim ve bayağı üzüldüm kullanıcı sayısına rağmen tartışmaların eksikliğine.

Yeni patch'ten sonra elementalistlerin canı bayağı sıkıldı. Uzun süredir d/f elementalist oynuyordum. Buildim earth 3,3,2 water 1,1,1 ve tempest 3,2,3 idi. Waterda ikinci traitim 1 çünkü full cantrip build kullanıyorum, skillerim tamamen cantriplerden oluşuyor fakat cleric amulet kaldırıldığından ve Wash The Pain Away'in healing'i çok büyük miktarda düşürüldüğü için yeni buildler aramaya koyuldum.
GW2'nun ana forumunda Glass Elementalist'ten söz ediliyor-full berserker build ama o kadar alışmışım ki melee oynamaya, AoE yapmak bile garip gelir oldu.
Aranızda yeni fikirleri olan var mı?