Guild Wars 2 Türkiye
Organize PvP -Tartışma Alanı- - Baskı Önizleme

+- Guild Wars 2 Türkiye (http://www.guildwars2tr.com/forum)
+-- Forum: Guild Wars 2 (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Genel Tartışma Platformu (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Konu Başlığı: Organize PvP -Tartışma Alanı- (/showthread.php?tid=161)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Turko24 - 13-06-2012

değerli arkadaşlar wold pvp sine nerden giriliyor oyun içinde H tuşuna bastım normal 5vs5 pvp sine girdim ama serverler arası olan pvp ye girmeyi bulamadım bu konuda ayrıntılı bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Briskaian - 13-06-2012

b ye basıp Go to WvW den girebilirsin... tabi betada Smile

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Saligia - 15-06-2012

Bi sorum olacak arkasaslar organize PvPde glory points ile aldigimiz itemlari WvWvWde kullanabiliyormuyuz level 80 oldugumuzda?

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Briskaian - 15-06-2012

bildiğim hayır sadece pve itemlarla giriliyor ama senin dediğin gibi olursa çok sevinirim bak Smile

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Kaptan - 15-06-2012

Organize PVP'deki herşey 5v5 olan organize PVP bölümünü içermekte. Smile Orada da item statlar ile ilgili değil, oyuncunun tecrübesini ifşa etmesi için kullanılan ödüller vs. mevcut idi.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Oripxnot - 15-06-2012

sPvP doğrusu beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Sadece 2 map sunmaları şaşırtıcı bence. Hani oyun WoW tarzı veya Rift tarzı PvE ağırlıklı, PvP için end-game gerektiren bir oyun olur tamam anlarımda GW2 gibi bir oyun umarım release'de sadece 2 adet arena map ile piyasaya çıkmaz. Yeni map olmasa bile en azından yeni mod'lar mutlaka gelmeli, Capture The Flag tarzı mod bazen çok sıkıcı olabiliyor ve profesyonel 2 grup karşı karşıya gelirse neredeyse haritada bayrak noktaları hariç hiç bir yerde PvP olmuyor, 2 rakip oyuncu yan yana birbirine vurmadan bayrağa koşuyor hatta bazen...

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Gargamel - 15-06-2012

4 Map ile release olacağı zaten açıklandı.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Oripxnot - 15-06-2012

Tahmin etmiştim releasede yeni map geleceğini, duyduğuma sevindim ^^

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Kaptan - 15-06-2012

(15-06-2012, 04:52 PM)Oripxnot Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sPvP doğrusu beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Sadece 2 map sunmaları şaşırtıcı bence. Hani oyun WoW tarzı veya Rift tarzı PvE ağırlıklı, PvP için end-game gerektiren bir oyun olur tamam anlarımda GW2 gibi bir oyun umarım release'de sadece 2 adet arena map ile piyasaya çıkmaz. Yeni map olmasa bile en azından yeni mod'lar mutlaka gelmeli, Capture The Flag tarzı mod bazen çok sıkıcı olabiliyor ve profesyonel 2 grup karşı karşıya gelirse neredeyse haritada bayrak noktaları hariç hiç bir yerde PvP olmuyor, 2 rakip oyuncu yan yana birbirine vurmadan bayrağa koşuyor hatta bazen...

sPVP'ye benzeyen bir strateji oyununu 5 senedir oynuyorum, 5 senedir 8 tane 1v1 haritası var. Genelde 1-2 tanesini kapatıp ranked yaparım. 5 senedir 6 harita. Henüz sıkılmadım.

Smile Oyun anlayışına göre değişir. Futbol sahası kaç kez değişmiştir?

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Oripxnot - 16-06-2012

@Kaptan

Gerçekten farklı bir bakış açısı olmuş o futbol sahası örneği Big Grin Ne yazık ki ben bu konularda biraz maymun iştahlıyımdır, 1 hafta sonra sıkılırım... Zaten sıkılmıyor olsaydım gelip böyle bir yorumda yapmazdım, basit bir sebep sonuç ilişkisi Smile

Not: Bu arada google chromela bağlanıyorum siteye, alıntı butonu çalışmıyor, sorun bende mi site kodlarında mı acaba?

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Briskaian - 16-06-2012

(16-06-2012, 12:03 AM)Oripxnot Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Kaptan

Gerçekten farklı bir bakış açısı olmuş o futbol sahası örneği Big Grin Ne yazık ki ben bu konularda biraz maymun iştahlıyımdır, 1 hafta sonra sıkılırım... Zaten sıkılmıyor olsaydım gelip böyle bir yorumda yapmazdım, basit bir sebep sonuç ilişkisi Smile

Not: Bu arada google chromela bağlanıyorum siteye, alıntı butonu çalışmıyor, sorun bende site kodlarında mı acaba?

çalışıyor google chrome da.

Bu ileti google chrome atılarak gönderilmiştir.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - goodgod - 02-08-2012

şu an için pve tercihimdir.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Nickel - 08-10-2012

sPvPde neden bir amaç bir rating bir ladder yok hala?

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Rukh - 08-10-2012

onu hepimiz merak ediyoruz

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - wincih - 08-10-2012

5 v 5 bir takımda bir full tank support (guardian tercih edilebilir) bir ranged carry, assasin (thief) tanky bir warrior oldukça iyi bi rkadro gibi geliyor yanında bir de elementalist olursa tadından yenmez kanımca. Smile