Guild Wars 2 Türkiye
Organize PvP -Tartışma Alanı- - Baskı Önizleme

+- Guild Wars 2 Türkiye (http://www.guildwars2tr.com/forum)
+-- Forum: Guild Wars 2 (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Genel Tartışma Platformu (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Konu Başlığı: Organize PvP -Tartışma Alanı- (/showthread.php?tid=161)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - IronBLooD - 08-10-2012

Anet'te bir ara otursada Guild Wars 2'yi nasıl kurtarırız diye bir beyin fırtınası yapsa.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - justme - 08-10-2012

Oyunu beğenmiyorsan oynama arkadaşım hee oynamıyorsan da gelip burda konuşma daha oyun çıkalı 1 ay oldu oyunun ne amaçla çıktığını bilmeyenler bu şekilde konuşuyor sözüm tek sana değil bu zihniyete sahip olanlara oynamıyorsan eğer burda amacını anlayamamışsan burada QQ yapmayın hadi iyi eğlenceler..

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Ophelia - 08-10-2012

Fan boy

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - M5TF - 08-10-2012

Gw3 ü geliştirmeye başlamışlardır Smile

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Wyrdfell - 08-10-2012

Şunu yapmak gerçekten istemiyorum bir noktaya yüklemek bunu ama artık yapmak zorunda hissediyorum kendimi.Nedense bu QQ yapıp sürekli şu forumda troll mesajlar atarak , her konuda gereksiz aksiyonlara girenler bu Vmor'dan çıkıyor.Neden acaba çok merak ediyorum...Bir tek sizmi oyundan anlıyorsunuzda uzmansınız bu konuda.En ufak bir savunma yapıncada biri direk fanboy.Ne ala memleket ya.

@Ophelia..;

Oyunu bıraktığını söylüyorsun eline her geçen fırsatta.Buna ramen her konunun altına gereksiz troll mesajları atıp duruyorsun çoğunlukla.Artık kimse kusura bakmasın ben sırf imzandaki sitenin reklamını yapmak için burda gelip post attığını düşünüyorum.Şeyini çıkarttığınız artık ya.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - NolifeKing - 08-10-2012

Oyun çok kötü durumdada benmi görmüyorum ? Yoksa bu arkadaşlar benim göremediğim şeylerimi görüyor ?

Bu arada bu klasik oyun reklamı yapma şeklidir. Daha önce bunlar gibi trollediğim olmuştu bunları anlıyorum. Anlamadığım ise önceden söylenmeyen şeyler olmuş gibi yansıtmaları. Biz bilmiyorduk herkesin eşit olacağını derlerse şaşırmayın

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - M5TF - 08-10-2012

Vmor dan çıkıyor çünkü içlerinde 3 5 kişi oyunu beğenmedi diğer kişileride oyundan soğuttular farklı oyun arayışlarına girdiler AA TR forumunu açtılar kendilerince birde burda reklam yapıyorlar.Oyun çıkmadan önceki saygı gösterişi yapan kişileri görüyoruz şu anda ne tür kılığa büründüklerini.Aslında bu forum çatısı altındaki yönetim gerekeni yapması lazım çünkü bu tarz yorumların abartılması yeni başlayacak olan oyuncuları ciddi anlamda etkiliyor bu yapılanlar eleştirinin dışına çıkmış durumda.Ayrıca kendilerinde AA tr forumu açmışlar burda bunun reklamını yapıyorlar.Şunuda ekliyim WvW ciddi bir guild kadrosu kalabalıklık istiyor.Eğer kalabalık bir guildin yoksa WvW Etkinliklerinde guildinden en az 30 40 kişi katılamıyorsa o heycan ve zevki alamıyorsun.Şunuda açık açık ekliyorum Vmor dan 3 5 kişi oyunu beğenmedi o beğenmeyenlerde çevresindeki insanlara zarar verdi ve sonunda oyundan soğuttu.Beyninizi yıkıyorlar Smile haberiniz yok..Forum yönetimi artık şu Vmor tayfasına yapılması gerekeni yapsın lütfen.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - heldinvalk - 08-10-2012

(08-10-2012, 01:45 PM)Wyrdfell Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Artık kimse kusura bakmasın ben sırf imzandaki sitenin reklamını yapmak için burda gelip post attığını düşünüyorum.Şeyini çıkarttığınız artık ya.

Niye uyandırdın ya adamları bunu farkettiğin yönünde Big Grin Komikti ben izliyordum bu çocukça çabaları Big Grin Kendi kafalarınca forumdaki bazı kişileri salak yerine koyduklarını falan zannediyorlar

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Darkside - 08-10-2012

Ya kızmayın onlara Wink Onlar istiyordu ki biz herkesi toplayacağız birliğe ne olursan gel mantığı sonra önümüze çıkanı sürü mantığıyla ezeceğiz. Bütün birlik kafa adamlara çalışacak craft malzemesi vs yollayacak onlar acil 80 kasıp "TR'de ilk biz" mantığıyla hareket edip, üstüne exoticleri geçirip eziklere tek atacak.

Alt haritalara gidip millete kastırmayacak vs vs vs

Bu tarz oyunlardan gelmiş beceriksiz oyuncuların böyle bir oyuna alışması mümkün değil tabi.

Ayrıca o malum oyun hakkında konuşmayayım diyorum ama nedense her konu altında oraya bağlanıyor. Ayıptır arkadaşlar resmi tanıtım videosu diye koyduğunuz şey 5nci sınıf 3d efekleri olan saçma sapan bir video.. Karakter modellemeleri 90lardan kalmış gibi duran bu oyunun videolarını öğrenciye yaptırsan kat be kat daha iyi trailer yapar.

Karşılaştırdığınız oyun ise GW2 diyecek bişey yok..

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Majestic - 08-10-2012

Ağzınıza sağlık arkadaşlar söylediklerinize katılıyorum.Şunları söylemiyordum tartışma çıkmasın diye ama maalesef durum bu.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - albatros - 08-10-2012

Bu sayfadaki herkese benden +1...

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - machate61 - 08-10-2012

Vmor icin tum soylenenlere katılıyorum. Arkadasım madem begenmiyorsunuz bak kendi begendiginiz fan sitesini kurdugunuzz oyunun forumunda takılın. her konuya gelip sacma sapan mesajlar atip trolleyip oynayan adamında keyfini kacırmayın. Madem oynamıyorsun begenmiyorsun girme abi oyunun fan sitesine. amacın ne burda

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - QuentinFields - 08-10-2012

(08-10-2012, 01:31 PM)Ophelia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fan boy

İnci usulü cevap vereyim buna yahu.Çok canım çekti.!

Entry - İmza uyumu!!!

Vmor ile ilgili tüm mesajlara +1.

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - wincih - 08-10-2012

Vmor tayfası anladık archage den para kazanma ihtimaliniz var ama gw 2 yi kötüleyip durmayın! Mmo olsa bile aynı kulvarda olmadığını yapımcı bile kabul ederken neyin kafasındasınız?! Sıktınız cidden. Ben de başka bir moba platformunda adminim ama kalkıpta sitenin adını bile reklam olur diye dile getirmiyorum. Kafanız mı güzel arkadaşım sizin?

RE: Organize PvP -Tartışma Alanı- - Rukh - 08-10-2012

Millet ne yazıp yazmayacağını size mi soracak ya. Adamın trollediğini veya saçmaladığını düşünüyorsanız cevap vermezsiniz olur biter, ne bu linç kültürü.