Guild Wars 2 Türkiye
Genel Tartışma Platformu - Soru & Cevap - Baskı Önizleme

+- Guild Wars 2 Türkiye (http://www.guildwars2tr.com/forum)
+-- Forum: Guild Wars 2 (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Genel Tartışma Platformu (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Konu Başlığı: Genel Tartışma Platformu - Soru & Cevap (/showthread.php?tid=2226)

Genel Tartışma Platformu - Soru & Cevap - Semkan - 03-09-2012

Merhabalar

GW2'nin çıkmasıyla beraber doğal olarak oyun ile ilgili birçok soru beliriyor çoğumuzun aklında. Bu soruları da birçok arkadaşımız yeni başlık açarak forum kullanıcılarına soruyor ve cevaplarını alıyor. Fakat bu başlık sayısındaki artış ile beraber bir dağınıklık yaratıyor. Bu dağınıklık daha önce cevaplanmış soruların kullanıcılar tarafından görülmesini engellediği için daha önce cevaplanan bir çok soru için tekrardan yeni başlıklar açılıyor.

Bu karışıklığı gidermek ve sizlere zaman kazandırmak için uygun her alt-forumun altına Soru-Cevap başlıkları açtık. Bu başlıklarda aklınıza gelen her soruyu sorabilir, daha önce cevaplanmış sorulara göz atabilirsiniz. Sizden tek ricamız bu gibi sorularınızı başlık açarak değil bu başlık üzerinden sormanız ve bu başlıktaki soruları ve cevapları inceledikten sonra soru sormanız.

RE: Genel Tartışma Platformu - Soru & Cevap - Stalker - 03-09-2012

hadi ilk soru benden outfit aldım ben diamond ile şimdi onu eski zırhlarımdan söküp yenisine takamıyorum bunu nasıl söküp yenilerine takacağım ? ikinci olarakta şu lanet olasıca trading post açılışı ne zaman olacaktır bankamdaki yeşil itemler birikti birikeceği kadar 34/38 geziyorum

RE: Genel Tartışma Platformu - Soru & Cevap - Boneslark - 03-09-2012

^
sökemezsin görüntüyü sonuçta sakın salvage edim deme Big Grin
transmute stone işe yaramıyomu ?

henüz dediğinşeyi bilmiyorum transmute ne görmedim bile Big Grin trading post acil lazım banka şişti kristal almak istemiyorum sırf banka için.

RE: Genel Tartışma Platformu - Soru & Cevap - grakon - 03-09-2012

(03-09-2012, 11:35 AM)Stalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: henüz dediğinşeyi bilmiyorum transmute ne görmedim bile Big Grin trading post acil lazım banka şişti kristal almak istemiyorum sırf banka için.

trading post u bence bekleme mapden satmak istiyorum diye yaz itemları linkle mail yoluyla yolla, itemları o kadar tuttuğuna değmeyebilir.

RE: Genel Tartışma Platformu - Soru & Cevap - Wassermann - 03-09-2012

transmute, stone için işe yarasa bile eski armor'daki statslar zayıf olacağı için anlamlı olmaz. Stone'u salvage item ile deneyeceksin en üst seviye en çok başarı şansı.

RE: Genel Tartışma Platformu - Soru & Cevap - WrathChaos - 03-09-2012

İlginiz ve hızlıca çözümü uygulayışınız için teşekkür ederim Smile Bu önemliydi Smile

dostum benim yapmak istediğim elmaslı görüntü itemini söküp yeni olan itemime takmak bu arada 2 yer var mapte iki yeride bulamadım vista point için şuraya tırmana bilen varsa helal olsun.
clmhn.jpg
çıktık çıktık wallaha çıktı yeminle orada bi cüce var konusun silah veriyor size
clmns.jpg

RE: Genel Tartışma Platformu - Soru & Cevap - machate61 - 04-09-2012

bu armorsmith icin gerekli olan wool scrap'i nerden bulabilirim acaba?:/

RE: Genel Tartışma Platformu - Soru & Cevap - preDCtive - 04-09-2012

Mystic Coinleri nasıl kullanıyoruz ?

RE: Genel Tartışma Platformu - Soru & Cevap - sansarx43 - 04-09-2012

(04-09-2012, 01:22 PM)preDCtive Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mystic Coinleri nasıl kullanıyoruz ?

mistic force mi ne varmış ama nerede olduğunu ve ne işe yaradığını henüz ben de araştırmadım.

Bu arada oyuna her girişimizde authentication mu yapacağız artık.. bana her seferinde soruyor. :S

RE: Genel Tartışma Platformu - Soru & Cevap - cyberarmy - 04-09-2012

Mystic Forge, Lions Arch'ın crafting kısmında. Ortada parlak bir mekan zaten gözden kaçacak bir şey değil hemen farkedersiniz.

Mystic coinler orada craftingde discovery usulu kullanılabilir. SPvPden kazandığınız eşyları kırınca zaten malzeme geliyor craft için.

Şu aralar biriktirdim iyice. PvP craftı için hafta sonu uğraşacağım. Bakalım ne çıkacak Smile

RE: Genel Tartışma Platformu - Soru & Cevap - fir3blad3 - 04-09-2012

ordaki 4 tane random silah yerinde bir tane coin mi koyuyoruz nasıl oluyor ?

RE: Genel Tartışma Platformu - Soru & Cevap - preDCtive - 04-09-2012

Mystic Forge kullanıldığını bende anladımda orada kullanamadım hiç birşeyle combine edemedim

RE: Genel Tartışma Platformu - Soru & Cevap - Stalker - 04-09-2012

hatırlarsanız eski itemlerimin outfitini nasil yenisine aktaracağımı sormuştum evet trans bişey kullanmayı öğrendim oluyor haberiniz olsun.