Guild Wars 2 Türkiye
Diablo III - Baskı Önizleme

+- Guild Wars 2 Türkiye (http://www.guildwars2tr.com/forum)
+-- Forum: Diğer Oyunlar (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Forum: Diğer Türler (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Konu Başlığı: Diablo III (/showthread.php?tid=547)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

Diablo III - ozzygeo - 10-01-2012

8 yıldır çıkmasını beklediğimiz Blizzard'ın WoW yüzünden pek uğraşmadığı efsane.Lise 1 de arkadaşım vardı şimdi nerde bilmiyorum, tam bir diablo fanatiğiydi onunla tanıştıktan sonra diablo II gözüme daha bir güzel gözüktü co op takılır giderdik(diablo I i bitirmiştim önceden) set tamamlamalar diablo'yu zibilyon defa kesmeler...Sonra hayaller kurduk ; ya kanka 3 çıkınca ben monk sen barbarian olursun yardırırız hacı dime ya alırız x kişiyide (3. arkadaşımız pek bilmezdi diablo falan) arkadan yollar şimşeği buzu diablo'yuda hell de öldürürüz bir milyon defa uf baya manyak olcak olum... Bir çok kişi tanıdım hepsi de bilirdi Diablo'yu hele 80 lerin sonlarında doğan bir kuşak vardır abilerimiz onlar daha bir hastasıydı gördüm bilirim şu an bile oynayanlar vardır Diablo II 'yi...
Yıllar sonra Diablo'nun son çıkacağı oyunuyla ilgili bir çok haber geldi yeni bilgiler açığa kavuştu.Gerçekten beklediğimize değer gibi gözüküyordu, öyleydi.
Ancak bu gün aldığım bir haberle yıkıldım ; diablo III konsola da çıkacakmış evet kesinleşmiş, zaten sürekli bağlantı da olarak oynanması gerektiği yetmiyormuş gibi bu da eklendi.Skillerin azlığı bunları runestonelarla çoğaltma fikri güzel tamam da abi bir düşünün etraftaki herkes aynı nerdeyse ya tipler zaten birebir zırh çeşitliliğide pek yok gibi geldi bana sonradan arttırılır ona da tamam ama riskli iş...
Dragon age 2 konsola çıktı diye geldiği durum ortada starcraftın bir oyunu vardı konsolda o da ortada e ehh sen bunu hiç mi düşünmedin dünyanın en çok beklenen oyununlarından birini yapıyorsun 10 yıl bekletiyorsun ve riske giriyorsun...
Son söz olarak; Activision'un CoD serisine yaptığı kendini tekrar etmeler yüzünden bir çok insanın Battlegfield 3'e geçtiği gibi (hiç bir şekilde fanboyluk yapmıyorum takılmayın buna pek, hayatımda tüm cod serisini oynamış ve müptelası olmuşluğum vardır her oyununu iple çektiğimde vardır ama Battlefield 3 ezer geçer abi görmüyormusunuz -bana göre tabi) cod'un birinciliğini de sarsmıştır, Skyrim daha çıkmamış diablo 3 'e rakiptir daha iyi bile olabilir göreceğiz onu hep beraber.En büyük darbe de WoW'a Guild Wars 2 tarafından indirilecektir(unuturmuyum hiç Wink) bu kesin.Bazı firmalar oyun yapalım 70 dolardan satalım alamayanlara da trial verip çatlatalım fikrini bırakıp doğru yolu bulup oyunları 8 yıldan daha kısa sürede bitirseler ben de bunlara yazmasam...

-Bu yazıyı okumayın error 37 var almayın oyunu bulaşmayın Tongue

RE: Diablo III - Taru - 11-01-2012

içerik önemli değil sadece bu başlık bile beni heyecanlandırdı Big Grin kusura bakma çok uzun yazmışssın okumaya mecalim yok şimdi . Age Of Empires Conquerors da 5 maç arka arkaya kaybettim zaten

RE: Diablo III - Spin - 11-01-2012

(11-01-2012, 12:02 AM)Taru Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Age Of Empires Conquerors da 5 maç arka arkaya kaybettim zaten

128733467584552085.jpg

RE: Diablo III - İceBlizzard - 11-01-2012

Diablo 3 yüzümde belli belirsiz bir tebessüm oluşmasını sağlayan bazı yerlerde efsane bazı yerlerdeyse hayır gerçekten var bir gün Arthurun Excalibur'u taştan çıkardığı gibi Blizzard'da bu oyunu çıkaracak diye beklenen yapım. ;)

RE: Diablo III - NeFo - 11-01-2012

Blizzard gibi bir firmanın, Risk almaması saçma olurdu.. Tabikide farklılık peşindeler onlar belki yapa biliceğine inanıyordur, konsol işini.. Hiç diablo serisini oynamadım. Sebeblerim hep oldu; 2 boyutluydu.. Grafiklerimi hoşuma qitmedi ve hiç bir zaman biten oyunları sevmedim :-( Çok nadir ve gözüme çarpan oyunları bitirdim ve hepsi 10 saat sürdü, Diablo III bekleyen çok arkadaşım var. Ben ise hala GW2'yi beklemedeyim eğerki Diablo daha önce çıkarsa, swtor gibi onuda denerim mutlaka ama Guild wars2 cıkarsa OFFLİNE bir süre sadece gw2 keyfi cıkartmayı düşünüyorum Smile

RE: Diablo III - Mzgrhtp - 11-01-2012

Diablo 3'ün çıkacağının ilk açıklandığı zamanlarda oynamayı düşünüyordum aslında ama 2 senelik bekleme süresinin sonunda tercihimi Guild Wars 2'den yana kullandım, çünkü iki oyuna vakit ayırabileceğimi sanmıyorum. Smile

RE: Diablo III - Semkan - 11-01-2012

Diablo III release'inde Ankarada olup da gece D&R'da bekleyecekler elime mum diksin.

RE: Diablo III - Snowrose - 11-01-2012

Ben ben

RE: Diablo III - Juvixted - 11-01-2012

(11-01-2012, 09:53 AM)Mzgrhtp Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Diablo 3'ün çıkacağının ilk açıklandığı zamanlarda oynamayı düşünüyordum aslında ama 2 senelik bekleme süresinin sonunda tercihimi Guild Wars 2'den yana kullandım, çünkü iki oyuna vakit ayırabileceğimi sanmıyorum. Smile

Harbiden ben de kara kara düşünüyorum şimdi;ikisini birden nasıl oynayacağım diye.Sanırım Diablo III yalan olacak benim için.Single olarak oynarım da MP için vakit ayırabileceğimi sanmıyorum.

RE: Diablo III - Mzgrhtp - 12-01-2012

(11-01-2012, 11:47 PM)Juvixted Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Harbiden ben de kara kara düşünüyorum şimdi;ikisini birden nasıl oynayacağım diye.Sanırım Diablo III yalan olacak benim için.Single olarak oynarım da MP için vakit ayırabileceğimi sanmıyorum.

Keşke birgün 24 saat değil 48 saat olsa, mesai kısa olsa, bütün bayramlar pazartesiye denk gelse.
Neyse... Ben anı yaşamaya devam edeyim en iyisi. Tongue

RE: Diablo III - ozzygeo - 12-01-2012

diablo 3 guild wars 2 çıkana kadar oynanır, blizz wow gibi sürekli buff-nerf yaparsa bırakır giderim en başta Smile

RE: Diablo III - Juvixted - 12-01-2012

(12-01-2012, 12:01 AM)Mzgrhtp Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-01-2012, 11:47 PM)Juvixted Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Harbiden ben de kara kara düşünüyorum şimdi;ikisini birden nasıl oynayacağım diye.Sanırım Diablo III yalan olacak benim için.Single olarak oynarım da MP için vakit ayırabileceğimi sanmıyorum.

Keşke birgün 24 saat değil 48 saat olsa, mesai kısa olsa, bütün bayramlar pazartesiye denk gelse.
Neyse... Ben anı yaşamaya devam edeyim en iyisi. Tongue

Best wish ever. Big Grin

RE: Diablo III - Juvixted - 24-01-2012

Eğer 2 saatlik de olsa denemek isteyen var ise:

http://www.swagvault.com/activity/201110diablo3

Yukarıdaki adrese girip Free Trial formunu doldurduktan sonra live chat kısmından bir Game Expert ile konuşun ve oynamak istediğiniz saat ve tarihi belirleyin. Smile Yanlız verdikleri saat Türkiye saatine göre 7 saat geride;12-14 arası derler ise 19-21 arası oluyor. Smile

RE: Diablo III - ozzygeo - 25-01-2012

yalan olmuş bir oyun, artık beklemiyorum iptal bile olsa umrumda değil guild wars 2 yeter bize.

RE: Diablo III - alph - 25-01-2012

Blizzard hakikaten son zamanlarda çoğu değerini yitirmeye başladı, hele bu sene BlizzCon düzenlemeyecek olmaları resmen tüy dikecek yani. Adamakıllı tek markaları Starcraft gibi görünüyor, o da e-sport hatırına.