Guild Wars 2 Türkiye
GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 [SONUÇLANDI] - Baskı Önizleme

+- Guild Wars 2 Türkiye (http://www.guildwars2tr.com/forum)
+-- Forum: Guild Wars 2 Türkiye (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Aktiviteler (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=104)
+---- Forum: GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Konu Başlığı: GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 [SONUÇLANDI] (/showthread.php?tid=903)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 [SONUÇLANDI] - Spin - 20-04-2012

orkagw2trlogo.png

Guild Wars 2 Türkiye – Orka İşbirliği İle Tyria Topraklarına Adım Atın !

Guild Wars 2 Türkiye olarak Orka desteği ile her hafta 1 oyuncuya Guild Wars 2 ön-satınalma key’i kazandırıyoruz. Her hafta farklı bir çekiliş ile karşınızda olacağız ve her hafta yapmanız gerekenler değişecek. Herkese bol şanslar !

GW2TR-Orka Çekilişi – Hafta #1

Bu haftaki çekilişimiz 27-29 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek betayı da göz önünde bulundurarak, 26 Nisan Perşembe gecesi saat 22:00’a kadar katılıma açık olacak. Katılım çok basit, tek yapmanız gereken bu başlığın altına “GW2TR ve Orka'nın düzenlediği çekilişe katılmak istiyorum” yazmak.

Hafta #1 Ödülü: 1 Adet Guild Wars 2 Digital Deluxe Edition

gw2dde.png

Kazandıktan sonra tek yapmanız gereken GW2TR forumundan Spin’e özel mesaj yolu ile e-mail adresinizi bildirmek, sonrasında sizinle Orka Game tarafından mail yoluyla iletişim kurulacak.

Uyarılar;
  • Forum yönetim kadrosu üyelerinin çekilişe katılmaları yasaktır.
  • Bir defadan fazla mesaj atarak katılım sağlanması veya başka bir yol ile aynı kişinin birden fazla sayıda katılması çekilişten elenme sebebidir.
  • Bir defa ödül kazanan kullanıcılar gelecek haftalardaki çekilişlere katılamazlar, katılmaları durumunda katılımları geçersiz sayılır.
  • Guild Wars 2 Türkiye ve Orka kampanyanın süresi ve içeriği ile ilgili değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Önümüzdeki haftalarda yapılacak çekiliş ve aktiviteleri Facebook sayfamız ve Twitter üzerinden de takip edebilirsiniz;

GW2TR Facebook Sayfası

GW2TR Twitter

Orka Nedir ?

Orka özellikle online oyunlar için resmi ürün ve CD-key satışı yapan yeni nesil e-ticaret sitesidir. Kendi içersinde ve bazıları sizin göreceğiniz şekilde çoğu kendine özgü birçok yeni sistem ve modül kullanır. Şu an için ATM’lerden kartsız olarak veya hesabınızdan banka havalesi veya EFT yaparak Orka’dan alım yapabilirsiniz.

Ödemenizi hesabımıza yaptıktan sonra, Orka hesabınıza giriş yapıp ödeme bildirimi yapmanızı takip eden 10 dakika içersinde ödemeniz kontrol edilip onaylanır. Yatırdığınız para hesabınıza sitemizdeki sanal bakiye olan Orka Coin olarak geçer. Bu aşamadan sonra hesabınızdaki bakiyeyi kullanarak dilediğiniz ürünü sepete ekleyip anında alabilirsiniz. Hesabınızda bakiyeniz olduğu sürece 24/7 alım yapabilirsiniz, ancak şu an ödeme kontrolü ve bakiye yüklemesi haftanın her günü 09.00 – 24.00 saatleri arasında yapılmakta.

Orka en acemisi 4 senelik sektör tecrübesi olan 3 ortak tarafından kurulan bir projedir, aykırı fikirleri seven bu 3 kafadar için gelişime, yeniliğe açık olmak en büyük sebebidir. Oyuncular’ı sömürmek değil, onlarla birlikte bir değer oluşturma yolunu seçer, belki uzun vadede daha az kazanır ama daha çok eğlenir, oyuncularla değil onlarla birlikte eğlenir.

Kredi kartı ile alım yapılması için kısa vadede Gittigidiyor dükkanımız açılacak, 3-4 ay içersinde de direk kredi kartı entegrasyonu yapılması planlanıyor.

Orkagame.com

GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 Talihlisi ve Katılım Numarası

Karpuz #485

Kazanan arkadaşımızı tebrik ediyoruz. Hediyesini nasıl alacağı ile ilgili bilgiler Orka tarafından kazanan arkadaşın GW2TR forumlarına kayıt olduğu mail adresine gönderilecektir.

Çekiliş Videosu
<a href="http://www.youtube.com/v/yHa8cN2jUYM&amp;rel=0&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/yHa8cN2jUYM&amp;rel=0&amp;fs=1</a>

RE: GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 - egethege - 20-04-2012

GW2TR ve Orka'nın düzenlediği çekilişe katılmak istiyorum. Böyle oluyor. Örnek olayım.

RE: GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 - wraith - 20-04-2012

GW2TR ve Orka'nın düzenlediği çekilişe katılmak istiyorum.

RE: GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 - Karge - 20-04-2012

RE: GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 - Dothraki - 20-04-2012

RE: GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 - mchi - 20-04-2012

GW2TR ve Orka'nın düzenlediği çekilişe katılmak istiyorum

RE: GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 - f5uck - 20-04-2012

RE: GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 - semiLee - 20-04-2012

RE: GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 - sansarx43 - 20-04-2012

selam.

saygılar... Smile

RE: GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 - RaideN - 20-04-2012

RE: GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 - dexter - 20-04-2012

RE: GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 - Samaella - 20-04-2012

RE: GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 - Emrehan - 20-04-2012

RE: GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 - oK4n - 20-04-2012

RE: GW2TR & Orka - Guild Wars 2 Çekilişleri - Hafta #1 - ugurgul6 - 20-04-2012